Pro pacienty

Vítejte v sekci určené laické veřejnosti, tj. Vám pacientům.

Ke ztrátě vlastních zubů může během našeho života dojít z mnoha důvodů. Nejčastětšími příčinami bývá bohužel úraz, onemocnění dásní, zubní kazy, jiná nečekaná zánětlivá onemocnění zubů nebo dokonce prosté opotřebení.

Zdravé zuby však plní pro člověka několik životně důležitých funkcí jako je kousání a žvýkaní a jsou základním předpokladem pro byzchybnou výslovnost.

Zdravý, ale i hezký stav našeho chrupu, plní také funkci estetickou, neboť je rozhodující pro náš celkový výraz a vzhled našeho obličeje. Přispívá k osobitosti našeho projevu a především nás nenutí skrývat náš přirozený úsměv. Těmito faktory přispívá náš zdravý, ale i hezký a pevný chrup, k naší duševní pohodě, rovnováze a správné míře sebevědomí.

Zubní implantát je v současné době jednoznačně tím nejrozumnějším definitivním protetickým řešením. Chybějící zuby již nemusíme nahrazovat klasickou korunkou nebo můstkem, uchycenými na zbroušené a zničené sousední zuby, ale vhodněji a prokázaně dlouhodoběji je nahradíme zubními implantáty, které splňují všechny funkce původního zubu a navíc jsou jeho přirozenou a věrnou kopií.

Pomocí zubních implantátů lze zacelit jakýkoliv defekt chrupu. Jedná se o moderní a pokrokovou metodu, přinášející pacientům zásadní změnu kvality života.

Obecné informace o zubních implantátech, o tom pro koho jsou vhodné, od kolika let je možné o zubních implantátech uvažovat naleznete v sekci Základní informace.

Protože jsme ale my lidé od přírody zvídaví a jen obecné informace nás jistě neuspokojí, připravili jsme druhou sekci, ve které Vám přiblížíme postup zavádění implantátů od první návštěvy zubního lékaře implantologa až po odchod s krásnými novými zuby. Tyto informace najdete v sekci Zavádíme implantáty.

Věříme, že zde naleznete vše podstatné a potřebné. Kdyby se ale přeci jen stalo, že jste nenašli, co jste hledali, nebojte se a kontaktujte nás. My Vám vše rádi vysvětlíme.


Design © 2011 Handmade Dreams
Přihlásit se