MI

Monoimplantát MI

Monoimplantáty MI umožňují jednoduché a finančně dostupné řešení pro ošetření pacientů s bezzubou nebo částečně bezzubou čelistí. Monoimplantáty řadíme do jednofázových implantátů a vyrábíme je ve třech variantách (MI, JH, SI) v průměrech 3, 4 a 5mm a čtyřech standardních délkách 10, 12, 14 a 16mm.

 

Monoimplantát MI

Monoimplantát MI používáme pro pacienty s bezzubou případně částečně bezzubou čelistí, kteří nosí snímatelnou protézu. Systém Monoimplantátů MI je založen na kulové hlavě Monoimplnatátu MI a Kovové matrici, která je vsazena do snímatelné protézy. Při vložení protézy do úst se matrice naklapne na kulovou hlavu Monoimplantátu a drží protézu na svém místě. Pacient je díky tomu ušetřen potížím a situacím, kdy mu protéza samovolně vypadne nebo nedrží.

Monoimplantát MI – JH

Monoimplantát MI s označením JH se používá pro pacienty, kteří nemají a nenosí snímatelnou protézu. Jedná se o systém, kde je vrchní část Monoimplantátu opatřena jehlanem na který se cementuje můstek, případně korunka.

 

Monoimplantát MI – SI

Monoimplantát MI s označením SI se používá pro pacienty, kterým chybí zuby ve frontálním úseku a nahrazují přední řezáky. Vrchní část Monoimplantátu je profilována jako řezák, na který se nasadí korunka.

 

 

Pro spolupracující lékaře máme připraveno DVD s postupem operace metodou Flapless, odklopením mukoperiostu a postupem protetické fáze.


Design © 2011 Handmade Dreams
Přihlásit se