A-Z

Šroubový implantát A-Z

Implantát A-ZImplantát systému A-Z je samořezný šroubový implantát optimalizovaného tvaru. Je dodáván ve třech průměrech (3,5; 4; 5)mm a  devíti délkách (8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16)mm. Variabilita systému A-Z umožňuje uplatnění ve všech typech kostí obou čelistí. Šroubový implantát A-Z je vyroben z  čistého titanu. Povrch implantátu je pískován. Vnitřní dutina šroubového implantátu obsahuje 6-ti hran, který umožňuje aretaci a přesné napolohování mezi implantátem a nástavbou. U angulované nástavby po 60 stupních.

 

 

Nástavby systému A-Z

Nástavba přímá A-Z

Nástavba přímá se šestihranem A-Z 0 stupňů zajišťuje přesnou aretaci v implantátu a je určena k nesení nacementované fixní zubní náhrady. Je dodávána v  průměrech (3,5; 4; 5)mm a  výškách (5,6,7,8)mm. Ve spodní části je nástavba opatřena antirotačním prvkem –  šestihranem.

 

Nástavba angulovaná A-Z

Nástavba angulovaná 13 stupňů a  23 stupňů se šestihranem je určena k  nesení nacementované fixní náhrady s možností polohování po 30 stupních k ose implantátu. Je dodávána v  průměrech (3,5; 4; 5)mm a výškách (5, 6, 7,8)mm. Nástavba slouží jako pilíř, který je do těla implantátu vsazen spodní částí, která je opatřena antirotačním prvkem – šestihranem a přitažen pomocí spojovacího šroubu.

Nástavba kulová A-Z

Kulová nástavba A-Z je nosný prvek pro hybridní snímatelné náhrady. Kulová nástavba A-Z je vyráběna a dodávána ve třech průměrech (3,5; 4; 5)mm a třech výškách (2, 3, 4)mm. Je stejně jako nástavba přímá a angulovaná opatřena ve spodní části přiléhající k implantátu antirotačním prvkem –  šestihranem.

 


Design © 2011 Handmade Dreams
Přihlásit se