Pro lékaře

Výrobou zubních implantátů se zabýváme od roku 1994, kdy jsme ve spolupráci s II. Stomatologickou klinikou v Brně a brněnským Výzkumným ústavem materiálu 070, vyvinuli a uvedli na trh implantologický systém VNI (Válcový Nitrokostní Implantát), příslušenství a aplikační nástroje. Od té doby však uplynulo mnoho let během kterých jsme systém zdokonalovali a rozšiřovali tak, abychom mohli každému nabídnout co právě potřebuje.

V současné době zahrnuje naše výrobní protfolio 3 ucelené implantační systémy. Jedná se o dvoufázové šroubové implantační systémy s označením I.CON a A-Z a o jednofázový šroubový implantační systém Monoimplanát MI a Bikortikální šroub. Mezi naše výrobky také patří Kostní šrouby a Osteotomy.

Implantáty vyrábíme z čistého titanu nebo jeho slitin, tedy z biokompatibilního materiálu, který je lidským organismem dobře snášen. Naše systémy umožňují lékaři činnému v implantologii zvolit pro každého pacienta vhodný implantát.

Každý z našich implantačních systémů je ucelený a má svoji standardní řadu velikostí a průměrů veškerých výrobků. Jako výrobci jsme schopni reagovat na jakýkoliv nestandardní požadavek lékaře (velikost, délka, průměr) a umožňujeme tak zvolit pro pacienta nejlepší možné řešení.

V našem sortimentu naleznete také augmentační materiál BIOVAN.


Design © 2011 Handmade Dreams
Přihlásit se