XVII. Kutnohorské stomatologické dny

pořádané pod záštitou MUDr. Pavla Chrze, prezidenta ČSK. Rok se s rokem sešel a v Kutné Hoře se opět konaly tentokrát již 17. Kutnohorské stomatologické dny.

Pro účastníky byla připravena spousta zajímavých přednášek od fundovaných přednášejících. Tedy jak se říká, duševní potravy bylo mnoho. Nejsme si však zcela jistí, zda se to samé dá říct i o potravě klasické, tedy jídle :-).

Mezi všemi vystavovateli nechyběl ani náš stánek. Chtěli bychom touto cestou ještě jednou poděkovat všem lékařům, kteří se za námi zastavili a my s nimi mohli strávit příjemné chvíle!

Pokud jste ale do Kutné Hory nezavítali kvůli již zmíněným stomatologickým dnům, určitě si tam udělejte výlet třeba s rodinou, nebo prostě jen tak. Toto krásné historické město ve Středočeském kraji má návštěvníkům skutečně co nabídnout. Překrásné staré vnitřní město, prohlídku podzemí, bohatý kulturní program ve formě koncertů a jiných kulturních akcí, jedinečné výstavy (ať už umělecké nebo historické), Chrám sv. Barbory, nově zrekonstruovanou Jezuitskou kolej, Kostnici…

A to není vše. Po celém městě je nabídka překrásných stylových penzionů a hotýlků, restaurací, kaváren, cukráren… Místní udávají, že se ve městě nachází 140 restauračních zařízení.

V našem případě to byla láska na první pohled a věříme, že to nebyla naše poslední návštěva tohoto okouzlujícího města!

Pěkný den.


Design © 2011 Handmade Dreams
Přihlásit se