Implantologický den

Jak jsme oslavili výročí 20-ti let na trhu???

Samozřejmě jak jinak než s Vámi !!!

Víkend 6.10. byl mimořádný nejen svým krásným slunným počasím, ale také tím, že se konal implantologický víkend pořádaný námi pro Vás. Celou akci jsme uspořádali u příležitosti 20. výročí uvedení našeho prvního implantátu na trh.Všechny přihlášené účastníky jsme s radostí a potěšením přivítali v krásném prostředí nově zrekonstruovaném hotelu Maximus-resort nedaleko brněnské přehrady.

Na účastníky čekal program v podobě zajímavých přednášek během dopoledne. Odpoledne následovala vyjížďka parníkem po brněnské přehradě doplněná řízenou degustací vín z rodinného vinařství Lůbalových z Kobylí. Po plavbě byla připravena přednáška o brněnské kostnici vedená archeologem panem Mertou. Pak už hosty čekala jen zábava – večerní raut a živá muzika, o kterou se postarala skupina Zelená pára.

Atmosféra celé akce byla velmi příjemná a přátelská. Velice mile nás potěšila velká účast pozvaných lékařů a rodinných příslušníků.

Rádi bychom tedy ještě jednou poděkovali touto cestou všem přednášejícím za jejich zajímavé a fundované přednášky, které měly skutečně velmi kladné ohlasy. A dále děkujeme všem, co se na organizaci a zajištění akce podíleli.

A NA ZÁVĚR DĚKUJEME VÁM VŠEM, KTEŘÍ JSTE NÁS POCTILI SVOJI PŘÍTOMNOSTÍ, PROTOŽE BEZ VÁS BY NAŠE OSLAVA NEBYLA !!!Design © 2011 Handmade Dreams
Přihlásit se