O nás

Jsme ryze česká, výrobní a odborná firma zabývající se výrobou dentálních implantátů a stomatologickcýh pomůcek.

Vývoj a výrobu vlastních titanových zubních implantátů jsme započali již v roce 1992. V roce 1994 jsme ve spolupráci s II. Stomatologickou klinikou v Brně a brněnským Výzkumným ústavem 070, uvedli na trh náš vlastní ucelený implantologický systém VNI – Válcový Nitrokostní Implantát, včetně nezbytného příslušenství a aplikačních nástrojů.

Náš implantologický systém stále zdokonalujeme a rozvíjíme. V období posledních pěti let jsme na náš trh uvedli 3 nové implantační systémy, včetně veškerého příslušenství. Jedná se o Šroubový implantát A-Z, Šroubový implantát BEKA a Monoimplantát MI. V našem sortimentu je možné nalézt i další systémy jako jsou Bikortikální šrouby, Kostní šrouby, nasační a reparační materiály Biovan K a Biovan H atd.

Vyrábíme tedy jednofázové i dvoufázové implantační systémy a nabízíme lékaři činnému v implantologii zvolit pro každého pacienta vhodný a hlavně cenově dostupný implantát. Od počátku klademe vysoký důraz na cenu. Vždy jsme se pyšnili tím, že vyrábíme implantáty “pro obyčejné lidi”.

Neocenitelnou výhodou je individuální přístup ke každému lékaři a jeho pracientovi. Individálně vyrobíme přímo na pacienta potřebný nestandardní rozměr a to bez jakýchkoliv příplatků.

Tento osobní přístup byl již mnohokráte oceněn stomatology, pracujícími s naším implantologických systém.

  • Všechny výrobky jsou vyráběny z titanu nebo jeho speciálních slitin.
  • Aplikační nástroje jsou vyráběny z chirurgické oceli.
  • Provádíme vícefázové kontrolní měření a testování.
  • Všechny výrobky jsou certifikovány dle požadovaných českých a mezinárodních norem a disponujeme veškerými posouzeními o shodě, potřebnými pro činnost v oblasti zdravotnické techniky – zubní implantologie.

Design © 2011 Handmade Dreams
Přihlásit se