Setkání IKČR – Znojmo, Chvalovice

Letošní rok poslední, 18-tý kongres IKČR se konal 10.12.2011 v hotelu Savannah v Hatích u Znojma (více informací o tomto zajímavém hotelu určitě přineseme v budoucnu).

Kongres zahájil Dr.med. dent. Karl Ludwig Ackermann z Německa, na téma Alveolar and Ridge Preservation in Dental Implant Therapy (Zachování alveolárního hřebene při použití implantátů). Doktor Ackermann měl pro svou přednášku vyhrazené celé dopoledne. Po skončení jeho velmi zajímavé prezentace, následovala bohatá diskuze.

Po poledním rautu s degustací vín následovala společná  přednáška Mudr. Iva Marka, Ph.D. a Doc. Mudr.  Martina Starosty,Ph.D. na téma : Spolupráce ortodontisty s implantologem – novinky, triky a chyby – část 2.

Po této přednášce následoval další zahraniční host  DDS.Ph.D  Adam Ziemlewski z Polska. Po něm přišla na řadu letošní poslední přednáška Implantologického kongresu v roce 2011, kterou uvedl MUDr. Jan Špiller , který pohovořil o komplexní rekonstrukci horní a dolní čelisti.

Jako všechny akce konané IKČR  i tato byla na vysoké odborné úrovni.

Účastníci kongresu zakončili rok 2011 společenským večerem ve vinném sklepě Nový Šaldorf, kde pro ně byla připravena degustace vín, bohaté pohoštění a tanec při cimbálové muzice.

Dovolujeme si tímto způsobem poděkovat organizačnímu týmu Implantologického klubu ČR za pořádání odborných kongresů na vysoké úrovni, na kterých může každý z nás načerpat nové a vysoce ceněné informace z oblasti dentální implantologie.  Přejeme celému týmu krásné svátky vánoční, mnoho energie a úspěšný rok 2012.

Krásný den.


Design © 2011 Handmade Dreams
Přihlásit se