Pojistit lásku si můžete i v Praze !!!

Pokud si vzpomínáte, zhruba před rokem jsme na našem blogu uvedli článek – Jak si pojistit lásku. Píšeme v něm o tradici věšení visacích zámků na zábradlí mostu, v tomto případě šlo přímo o Andělský most v Římě.

Tato tradice se samozřejmě rozšířila do mnoha evropských metropolí a neminula ani naši stověžatou matičku Prahu. Pokud tedy neplánuje cestu do zahraničí, ale chtěli byste si svoji lásku „pojistit“, vydejte se do Prahy. Samozřejmě kam jinam, než na Karlův most. Přímo na něm je okrasná mříž, na kterou můžete zámek pověsit. Je však dost malá a místo je omezené a proto se zámky věší i na zábradlí pod Karlovým mostem u Čertovky.

Někteří zamilovaní zde mají pověšený obyčejný vysací zámek, někteří třeba ve zvláštním tvaru čí barvě. Najdou se i tací, kteří mají na zámku napsaná svá jména lihovou fixou nebo vyškrábaná, ale objevili jsme i zámky, na kterých byla jména profesionálně vyryta!

Zda existuje přímá úměra: čím lepší zámek, tím hezčí vztah, ukáže až čas. Fantazii se zjevně meze nekladou a je to jen na Vás, jestli a jak si chcete svoji lásku „pojistit“.

Pěkný den.


Design © 2011 Handmade Dreams
Přihlásit se