PINK FLOYD v Brně

Jedna z nejlepších tribute (překl. – hold,úcta,poklona) skupin na světě, The Australian Pink Floyd Show zavítala dne 15.1.2012  do Kajot arény v Brně a potěšila skalní příznivce skupiny Pink Floyd.

I když The Australian Pink Floyd Show vznikla již v roce 1988 a od té doby prodala přes tři milióny vstupenek po celém světě, nehraje si na „mistry světa“ jako některá česká hudební tělesa a přišla na jeviště pět minut po oficiálním začátku, který byl plánovaný na 20.00. Začala naplno a hrála i s půl hodinovou přestávkou tři hodiny. Něco v našich končinách nevídané. Inu profíci, jak se patří.

Bubeník Pink Floyd Nick Mason pro BBC 5 Live řekl: „Jsou skvělí, možná ještě lepší než my!“ Skupina The Australian Pink Floyd Show vystoupila na oslavě 50. narozenim samotného Davida Gilmoura. A to už je co říct – kdyby nebyli tak dobří, určitě by je nepozval.

Připravované turné Exposed in the light World Tour 2012 má být největším a nejúžasnějším tributem Floydů všech dob. Skupina si potrpí na propracované jevištní efekty a videoprojekce.

Neviděl jsem žádné vystoupení skupiny Pink Floyd v původním složení a už se to nikomu z nás bohužel nepodaří. Viděl jsem ale film od jejich začátků až po jejich rozpad a musím říct, že jsou vinikající!!!

Pěkný den.


Design © 2011 Handmade Dreams
Přihlásit se