Muzikál Jesus Christ Superstar

Obnovená premiéra jednoho z nejkrásnější u nás uvedených muzikálů nenechá chladné snad žádné lidské srdce. Nejstarší a nejznámější příběh světa o Ježíši Nazaretském je skutečně strhující. O to víc, že jsme toto představení navštívili v předvánočním čase.

Autoři využívají na podporu představivosti diváka nejen kulisy, ale i mnoho efektů v podobě ohně, vyjíždějících sloupů a zvedajícího se Ježíše směrem k nebi. V tomto muzikálovém pojetí prožijete víru, lásku i zradu. Celé dílo je nabité emocemi a stále vyhledáváno diváky. Poprvé bylo uvedeno na naší scéně již před 15 lety a i nyní dokáže vyprodat celé divadlo Karlín.

Po celou dobu představení doprovází zpěváky na scéně živá hudba autora Andrew Lloyd Webbera. V hlavních rolích se představili: Kamil Střihavka – Ježíš Kristus, Bára Basiková – Maří Magdaléna. (foto použito z www.hdk.cz – stránky hudebního divadla Karlín)

Chcete-li strávit vzácné chvíle svého volného času se svými blízkými a zároveň si společně užít trochu kultury, zhlédnutí tohoto jedinečného muzikálu Vám srdečně doporučujeme!

Krásný den.


Design © 2011 Handmade Dreams
Přihlásit se